Pomysły na imprezy

 • Rejs - sprawdź szczegóły

  „Pracuj na lądzie, wypoczywaj na wodzie”. Klasyka polskiego kina – film „Rejs” Marka Piwowskiego zainspirował nas do zrobienia imprezy na statku. Pasażer płynąc Wisłą, staje się zarówno twórcą jak i tworzywem absurdalnego humoru głębokiego PRL-u. Czekają na niego niespodzianki, konkursy, muzyka i…eksplozja. Będą więc emocje takie jak na polskie kino przystało…
 • Żeglarska

  Rejs szkoleniowy. Goście mają za zadanie wykazać się różnymi umiejętnościami związanymi z pracami na pokładzie. W zależności od uzyskanych wyników zostają pasowani na marynarza, majtka, nurka lub pirata. Załoga to korowód barwnych postaci, które panują nad całą zabawą jak najprawdziwsze wilki morskie.
 • Hipisowska

  Barka. Szalone lata 60. Seks, drugs and rock and roll. Nic dodać, nic ująć… Wszyscy jesteśmy hipisami i rzucamy się w wir szalonej zabawy. Zabawy bez zahamowań w oparach tajemniczych ziół i kadzideł…Nasze umysły stają się otwarte na zwariowane konkursy. Czujemy się jak na prawdziwym Woodstock. Odlatujemy...
 • Wesele lata 80- te

  Któż z nas nie był na weselu? Jednak z całą pewnością na takim, nigdy!!! Charakterystyczne postacie zapewniają niepowtarzalną zabawę wśród tandetnej dekoracji i atmosfery skandalu. Tak, tak, tutaj skandal goni skandal…Jak na prawdziwe wesele przystało nie zabraknie tańców, konkursów i zastawionych stołów na płynącym z prądem rzeki statku.
 • Rzymska

  Starożytny Rzym – miasto, w którym na dobre zadomowiła się rozpusta. Po Tybrze płynie Cezar ze swoją świtą. Wszyscy świętują sukces rzymskiego imperium w towarzystwie ponętnych niewolnic. Goście piją niebiański nektar i podziwiają walki gladiatorów...
 • Gangsterska

  Mroczna atmosfera. W powietrzu unosi się papierosowy dym. Nastał czas prohibicji. Miastem rządzi mafia z Ojcem Chrzestnym na czele. Czuć atmosferę prania brudnych pieniędzy. Członkowie rodziny mafijnej wpadają w sidła hazardu. Zza rogu padają strzały...Strzeż się.. Kasyno, rewia, gangsterskie konkursy.
 • Hawajska

  Gorąca atmosfera hawajskiej wyspy. Palmy, egzotyczne drinki i piękne kobiety…Pośrodku lądu biegnie ścieżka życia, zwana też drogą poszukiwaczy przygód. Przybywających na rajski statek gości witają postacie z mitologii hawajskiej – czarodzieje, szamani, zaklinacze szczęścia… Przy dźwiękach wyspiarskiej muzyki podniebienia gości doświadczają rajskich przyjemności.
 • Szpital na wodzie

  Któż z nas, jak był mały, nie bawił się w doktora? Na naszym statku wszyscy goście wyzdrowieją w mig. Zabiegi, które wykonujemy, nawet najbardziej chorych doprowadzą do najlepszego zdrowia. Stosujemy różne terapie: hipnozę, leczenie śmiechem, tańce, hulanki i swawole na wieczorku integracyjnym dla kuracjuszy.

Nie czekaj, zamów imprezę już dziś

Mało czasu? Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet w 24h. Skontaktuj się i ustalmy warunki.


Plan RiverClub

Plan RiverClub

Poczuj klimat