O RiverClub

Organizacja imprez nad Wisłą

Od 1992 roku zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez firmowych oraz prywatnych. Zapewniamy wszystko. Od pomysłu na imprezę tematyczną, przez własny catering, po obsługę całej imprezy. Skontaktuj sie z nami - doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą opcję, gwarantującą niezapomniane wrażenia.

Oferujemy również imprezy na Tramwajach Wodnych, które są niewątpliwą atrakcją Warszawy. Do dyspozycji oddajemy Państwu oba statki pływające po Wiśle: stalmach i Wars. Istnieje równieżmożliwość rozpoczęcia imprezy na statku i kontynuacji w lokalu RiverCafe.


Co zapewniamy

1
4 w pełni przygotowane statki

Dwa lokale na barkach stacjonujące przy brzegu Wisły oraz dwa tramwaje wodne.

2
Własny catering i obsługę

Posiłki przygotowywane na miejscu (RiverCafe).
Fantastyczni animatorzy.

3
Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Niezapomniany klimat to podstawa każdej udanej imprezy.


Atrakcje dodatkowe

Poza standardowym zestawem imprezowym oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji takich jak regionalne kapele, rzutniki, czy występy znanych artystów, które z pewnością umilą czas naszym Gościom oraz jeszcze bardziej uatrakcyjnią imprezę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawem dostępnych atrakcji dodatkowych.

Atrakcje dodatkowe

Jak duża może być impreza?

RiverCafe 400 osób
Stalmach 52 osób

Tramwaje wodne

To największa z naszych atrakcji. Oddajemy Państwu do dyspozycji tramwaj wodny (Stalmach). Jednostka pływa również regularnie jako atrakcja turystyczna pod banderą M.St. Warszawy

Zobacz tramwaje

RiverCafe

Zapraszamy do restauracji na Wiśle. Wpadnij na obiad lub zorganizuj imprezę z niezapomnianą atmosferą. Lokal nadaje się zarówno na imprezy firmowe, jak i prywatne (wesela, przyjęcia etc.)

Przejdź do restauracji

1000 pomysłów

Masz problem z wymyśleniem ciekawej imprezy? Zostaw to nam. Zrobiliśmy już setki takich eventów. Mamy mnóstwo już wybróbowanych scenariuszy, ale również drugie tyle nowych pomysłów.

Niektóre pomysły

Nie czekaj, zamów imprezę już dziś

Mało czasu? Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę nawet w 24h. Skontaktuj się i ustalmy warunki.


Plan RiverClub

Plan RiverClub

Poczuj klimat